Informacije ukratko

Više informacija
Detaljnije o proizvodu

Warm Hug set za čaroban Božić koji ćete pamtiti

Tako mekan, tako udoban, tako nježan, tako topao... Osjećaj nevjerojatne mekoće učinit će vaše božićno vrijeme čarobnim. Umotajte se u mekani pokrivač, stavite stopala u odgovarajući džep od umjetnog krzna i uživajte u toplini koju vam daje naš Dormeo set.

Tražite idealan božićni dar?

Mučite se s odabirom idealnog božićnog poklona za bližnje?
Zašto im ne biste darovali najmekaniji set ikada - Dormeo Warm Hug set? Warm hug set je odličan poklon za svakoga - počastite se sebe i svoje najmilije!

Set dolazi umotan kao poklon: odgovarajuća mašna i poruka svakoga će ostaviti bez daha: Home is where the heart is.

Dovoljno velik za čitavu obitelj

Ove godine Warm Hug set dolazi u dimenziji 200x200 cm. Umotajte se i uživajte svi zajedno!

Džep za promrzla stopala

Tijekom zime nema ništa gore od promrzlih stopala. Sada imamo rješenje za vas. Warm Hug setu smo dodali poseban džepić gdje možete ugurati svoja stopala i ugrijati ih. Nije li to odlično?

Koja je vaša omiljena boja?

Dormeo Warm Hug set dolazi u 5 fantastičnih boja među kojima ćete sigurno naći omiljenu.

Blagdanska crvena boja seta dat će poseban božićni ugođaj vašim danima. Ako ste skloniji jednostavnijem stilu, topla smeđa ili elegantna boja slonovače idealan je odabir. Što kažete na ljubičasti set? Svakom domu dat će određenu dozu luksuza. I ne zaboravite na kraljevsko plavu - riječ je o novoj boji Warm hug seta.

Osvježite svoj prostor

Novi set Warm Hug dolazi u dvije kombinacije boja i materijala. Jedna strana dekice i jastučića je boje slonovače, a druga dolazi u 5 atraktivnih boja. Kombinacija umjetnog krzna na jednoj i pliš flisa boje slonovače na drugoj strani doprinijet će modernom i elegantnom izgledu ovog jastučića i dekice, čineći ih odličnim izborom za sve stilove uređenja doma.

Jastučić ima 2 funkcije: iskoristite ga kao dekoraciju ili kao potporu tijekom odmaranja. Iznimno mekana navlaka i punjenje od Wellsleep® poboljšanih mikrovlakana daju odličan osjećaj mekoće i udobnosti. Čitav set je periv na 30ºC.

Trebate dodatni jastučić?

Nema problema. Kako biste si omogućili dodatnu potporu i udobnost, u ponudi imamo Warm hug jastučić koji dolazi u 5 različitih boja kako bi pristajao vašem Warm Hug setu.

U kombinaciji s umjetnim krznom na jednoj, pliš flis boje slonovače na drugoj strani doprinijet će modernom i elegantnom izgledu ovog jastučića, čineći ga odličnim izborom za sve stilove uređenja doma. Uvjerite se sami.

Tehničke informacije
Dimenzija(e) 130x190 set (pokrivač 130x190 + jastučić 40x40) , 200x200 set (pokrivač 200x200 + jastučić 40x40)
Dormeo program dnevni boravak
Godišnje doba cijele godine
Pere se 30°C
Plaćanje na rate?

Koje su Vaše opcije plaćanja?

Odaberite način plaćanja koji vam najviše odgovara. Ovaj proizvod možete platiti na sljedeće načine:

Plaćanje pouzećem

Jednostavno i brzo - jedan je od najjednostavnijih oblika plaćanja. Naručene proizvode plaćate prilikom preuzimanja paketa.

Online plaćanje kreditnim karticama

Proizvode na internetskoj stranici moguće je platiti sljedećim kreditnim karticama: American Express, Visa, MasterCard, Diners i Maestro.

Proizvode je moguće kupiti uz plaćanje do 24 rate, minimalni iznos za obročno plaćanje je 200 kn. Kartice kojima je moguće platiti na rate:

• American Express kreditnom karticom do 24 rate
  • Diners kreditnom karticom do 24 rate
  • MasterCard i Visa do 24 rate
  • Maestro karticama do 12 rata

Preuzimanje u dućanu

Naručene proizvode plaćate prilikom preuzimanja na odabranom prodajnom mjestu. Možete ih platiti jednim od uobičajenih načina plaćanja u dućanu.